top of page

REALIZOVANÉ AKCIE ZA ROK 2016

OTVORENIE ČOKOLATÉRIE - NESTVILLE CHOCOLATE
13.8 NESTVILLE PARK
Nestville Chocolate otvorilo brány svojho čokoľádového kráľovstva 13.8.2016. 
Kto nebol a neochutnal, môže ľutovať.
KONGEN FEST
5.8 - 7.8. BOROVÁ SIHOŤ
V dňoch 5.8. - 7.8.2016 sa na Borovej Sihoti konal 6.ročník hudobného festivalu Kongenfest. 
Prinášame pár foto z tohto podujatia:
LIPTOVSKÉ DNI MATKY
29.7 - 31.7. LIPTOVSKÉ SLIAČE

Za Tvoju nehu mamička,
za Tvoju veľkú lásku,
za starosť, bozky na líčka,
za každú pribudnutú vrásku,
na Tvojej tvári, na dlaniach,
čo zrobené sú celé,
nech táto malá básnička,
tlmočí vďaky tisíceré.

V najväčšej obci liptovského regiónu, v obci Liptovské Sliače sa v dňoch 29.-.31.7.2016 konal 11. Ročník medzinárodného festivalu – LIPTOVSKÉ DNI MATKY. Pripravený bol bohatý kultúrny program: - divadelné predstavenie, vernisáž výstav žiakov základnej školy, svätá omša, ľudová veselica. Počas týchto 3 dní, ktoré patrili oslave Matky, sa predstavili rôzne folklórne, hudobné i tanečné skupiny a súbory nielen zo Slovenska ale aj spoza hraníc. Asi najznámejšou z nich je slovenský ľudový umelecký kolektív SĽUK. Sobotný večer zavŕšil veľkolepý ohňostroj. Nedeľný večer svojim vystúpením spríjemnila popredná slovenská kapela Kandráčovci, ktorí rozprúdili krv v žilách určite každému z množstva návštevníkov. 

Atmosféru celého podujatia dotvárali ľudoví umelci, ktorí uchovávajú práce starých majstrov a svojich predkov s prezentáciou svojich výrobkov, ako napr. výrobky z kože, drôtu, prútia, dreva, keramiky, plátna, ovčej vlny, vosku, medovníky, ručne vyrábané mydlá, maľba, kraslice, šúpolienky, háčkované, šité, vyšívané a čipkované dekorácie…

Ďakujeme obci Liptovské Sliače ako aj ostatným organizátorom za prejavenú dôveru a možnosť podieľať sa na realizácii takej krásnej akcie akou je oslava našich najmilších - naších mám.

FASHION SHOW
30.7. GINO PARDISE BEŠEŇOVÁ

Krásne modely, úžasná atmosféra, skvelí ľudia…aj takto sa dá opísať slnečná sobota v Gino Paradise Bešeňová, ktorá sa niesla v znamení Fashion show značky Carpe DM a koncertu Majka Spirita. Sme radi, že aj tento rok bola naša spoločnosť MG - profi s.r.o. súčasťou tímu, ktorý sa podieľal na príprave tejto neopakovateľnej akcie.

RODINNÁ OSLAVA
23.7 Kultúrny dom Dúbrava

Aj zo škaredého káčatka môže vyrásť krásna labuť

 

Táto rozprávka sa môže stať skutočnou a s troškou fantázie sa aj obyčajná sála kultúrneho domu môže premeniť na príjemné a útulné miesto pre usporiadanie rodinnej oslavy, svadby či firemného večierka.

SVADBA
16.7. Hotel SOJKA - Malatíny

Rozprávka, ktorá bola v skutočnosti ešte rozprávkovejšia.

 

Veríme, že takto si svoj veľký deň užili aj manželia Simonka a Marek, ktorí si dňa 16.7.2016 povedali “áno” a v kruhu svojich najbližších oslávili vstup do manželstva v malebnom prostredí hotela Sojka – Malatíny.

 

Prajeme im, aby kvapky dažďa, ktoré v ich veľký deň padali z neba, priniesli im po celý život šťastie, zdravie, lásku, porozumenie , harmóniu a radosť zo spoločne prežitých chvíľ.

 

Naša spoločnosť MG-Profi s.r.o. ďakuje manželom a celej rodine za prejavenú dôveru pri prípravách tak výnimočného dňa.

 

“Je šťastím venovať sa práci, ktorej výsledkom je radosť.”

NARODENINOVÁ OSLAVA
9.7. KD Partizánska Ľupča

“Najvzácnejšie v živote nie sú veci, ale chvíle.” (A.Buchwald)

Pevne veríme, že takéto nezabudnuteľné chvíle prežívala aj naša dobrá známa Janka, ktorá 9.7.2016 oslávila krásne životné jubileum v kruhu svojej rodiny, priateľov a známych. Bolo nám cťou spolupodieľať sa na prípravách tohto výnimočného dňa.Janka, prajeme Ti všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti s najbližšími a splnenie aj tých najtajnejších snov.

OPEN DAY 2016
1.7 - 2.7. NESTVILLE PARK
HANGÁR  HOLYWOOD
1.7 - 2.7. NESTVILLE PARK
HANGÁR DISCO 80 - 90 ROKY
1.7 - 2.7. NESTVILLE PARK
MANGUTOVO
23.6. - 26.6.  

Buddhistické centrum pre ústrania Mangútovo sa nachádza v rovnomennej lazníckej osade mesta Hriňová, neďaleko Detvy. Leží vo výške približne 800 m nad morom nad rozľahlými údoliami stredného Slovenska, s výhľadom na majestátnu Poľanu, hrebene okolitých pohorí, vrátane Nízkych Tatier.

 

V dňoch 23.6. – 26.6.2016 sa tu konalo spoločné meditačné strednutie a meditačné kurzy s Lámom Olem Nydahlom.

SUMMER BATTLE OPENING
18.6. GINO PARADISE Bešeňová 

Letná sezóna v Gino Paradise Bešeňová je otvorená!

Každý kto 18.6.2016 navštívil tento vodný raj, mal možnosť počas horúceho slnečného dňa zažiť úžasnú atmosféru, vyskúšať netradičné športy a odniesť si domov množstvo neopakovateľných zážitkov. 

Ďakujeme spoločnosti Gino Paradise Bešeňová za prejavenú dôveru a možnosť podieľať sa počas celej letnej sezóny na projektoch, ktoré robia iných šťastnými.

Smejko a Tanculienka
5.6. Obchodné centrum STOP - SHOP Liptovský Mikuláš
OBRY 2016
4-5.6. Letisko AERODROME JASNÁ 
LOVELY EXPERIENCE
MULTIMEDIA SHOW 2016
21.5. Trnava 
Dňa 21.5.2016 sa historická budova trnavskej synagógy premenila na jedinečné miesto plné neopakovateľných zážitkov a oddychu.
 
Multimediálna show LOVELY EXPERIENCE zapojila všetky zmysly návštevníkov, priniesla jedinečné hudobné a vizuálne zážitky, technický pokrok, audiovizuálne umenie, tanečné a akrobatické výkony doplnené dynamickým zvukom, svetlom a efektami.
 
Každý návštevník si svoju náladu mohol počas akcie obohatiť s osviežujúcim drinkom pri baroch s dobre naladeným personálom.
 
Ďakujeme celému tímu LOVELY EXPERIENCE, ktorý sa podieľal na prípravách a hlavne otcovi projektu Matúšovi Izakovičovi.
 
Sme radi, že aj vďaka nám MG – Profi s.r.o. a spoločnosti TOM-PRODUCTION s.r.o.  si návštevníci mali možnosť vychutnať nový rozmer zábavy a trávenia voľného času.
 
Verime, že sa opäť stretneme a spolu si vychutnáme tak úžasný projekt, akým je LOVELY EXPERIENCE.
Veselé zúbky
14.5. Obchodné centrum STOP - SHOP Liptovský Mikuláš 
Svadba
14.5. Hotel Grand 
V krásnom prostredí Nízkych Tatier v hoteli Grand sme priložili ruku k dielu a spolu so spoločnosťou SAKMARPRO sme dňa 14.5.2016 pripravili pre mladomanželov najkrajší deň v ich spoločnom živote.
Veríme, že sme ich sny premenili na skutoťnosť a budú na tento nezabudnuteľný deň dlho spomínať.
Mladomanželom prajeme veľa krásnych spoločných rokov naplnených láskou, šťastím a harmóniou.
“Poď pôjdeme až na kraj sveta,
nejdú tam trasy autostrád.
Budeme chodiť, behať, lietať,
budem ťa normálne mať rád.”
Ďakujeme neveste Linde za jej milé slová:
Dobry den,
Chcela by som sa vsetkym este raz podakovat za neuveritelne prijemnu spolupracu a za zvladnutie kazdej mojej namahavej poziadavky. Ked som posielala obrazky, ako by to malo vsetko vyzerat, ani som netusila, ako blizko sa mozete k mojej predstave priblizit. Bola som neskutocne prekvapena, ked som videla, ako bola cela miestnost naaranzovana a rozmiestnena, drevene bary vyzerali lepsie ako na predlohe, svetla dodavali nesmiernu energiu a organizacia prebiehala naozaj hladko.
Som velmi rada, ze ste mi splnili sen a ohromili kazdeho jedneho hosta. Na tuto party len tak lahko nezabudnu, nielen zahranicni ale aj domaci !!
DAKUJEM,
L&A EKLOV 
Svadba
30.4. Liptovská Štiavnica
 
Naša spoločnosť MG – Profi s.r.o. sa podieľala na realizácii krásnej svadby v malebnej obci Štiavnica v blízkosti Ružomberka. Bolo nám cťou, že aj my sme s našimi službami priložili ruku k dielu a spolu so spoločnosťou Trade&Consult a dekoratérmi Majkou a Jurajom ( Maria Mlynarova a Juraj Dovhun) sme vytvorili jeden prijemný a krásny priestor pre oslavu najkrajšieho dňa v živote novomanželov. Veríme, že aj vďaka nám sa svadobní hostia cítili výborne a mladomanželom prajeme veľa šťastných rokov.
 
“Kúzlo šťastia nespočíva v bohatstve ani kráse, ale v harmónii dvoch sŕdc, ktoré patria k sebe.”
Reprezentačný ples obce Ľubeľa
16.1. KD Ľubeľa
bottom of page