top of page

SVADBY - SVADOBNÝ SERVIS

Môžeme povedať, že svadba nie je len o krásnych šatách, jedle a limuzínach..., ale je to hlavne deň, kedy sa dvaja ľudia vyberú na spoločnú cestu...  Svadba je však jedinečná udalosť v živote a  je snom každého z nás, aby bola nezabudnuteľne dokonalá. Preto je potrebné každý jej detail, dôkladne a presne naplánovať.

                                                   MG - Profi s.r.o.

Organizácia svadby však môže byť veľmi namáhavá, stresujúca a časovo náročná. Je preto potrebné každú jej malú súčasť (hudba, fotograf, video, menu, výzdoba... atď.), dôkladne naplánovať, aby sa svadba v tento deň stala jednou z najkrajších udalostí Vášho života.​​

 

Ako prvé zorganizujeme nezáväzné stretnutie, na ktorom prediskutujeme Vašu predstavu svadby, na základe týchto informácií Vám pomôžeme pripraviť predbežnú kalkuláciu, niekoľko návrhov dizajnu a ďalších prvkov svadby rozpracovaných na základe našich spoločných rozhovorov tak a vypracovanie presného časového harmonogramu samotného svadobného dňa tak, aby ladili čo najviac Vašimi predstavami. Vy rozhodnete, ktoré z nich budeme realizovať.

 

Absolútnym hitom tohtoročnej svadobnej sezóny je minimalizmus a elegancia, čo výrazne ovplyvňuje aj samotné svadobné produkty. Trendom sú svadobné oznámenia, pozvánky k svadobnému stolu, svadobné obálky, ako aj svadobné menovky či svadobné menu v jednotnom grafickom štýle, pre maximálnu harmóniu.

Tieto prvky zvýrazňujú samotný charakter svadby.

 

 

SVADOBNÝ SERVIS

Svadobné oslavy na kľúč

 

Plánovanie svadby alebo inej oslavy je proces, v ktorom je nutné skĺbiť mnoho nápadov, myšlienok, zvykov, tradícií a emócií. Zároveň v tom istom čase treba nájsť tých správnych dodávateľov a správne miesto konania svadby/oslavy, aby všetko spolu ladilo a dopĺňalo sa.

Či už budete potrebovať našu kompletnú realizáciu svadby alebo  len konkrétnu nami ponúkanú službu, prípadne len radu a či konzultáciu, zaručujeme Vám rovnaký individuálny prístup a pozornosť k detailom.

Koordinátor

 

Svadobný koordinátor – skvelá pomoc pri organizovaní svadby. Jeho úlohou je dohliadnuť na prípravu sály, obradu, vítanie a usádzanie hostí pri obrade, vysvetliť svadobčanom kedy a čo robiť, po obrade odoberanie kvetín, presun hostí do reštaurácie, usádzanie podľa zasadacieho poriadku, privítanie mladomanželov, koordinácia výdaja stravy, krájanie torty, výdaj bufetu, koordinácia programu až po úplný záver svadby.

Výber priestoru - rezervácia

 

Najdôležitejším bodom, od ktorého sa bude všetko odvíjať, je určenie termínu sobáša, na jeho základe sme schopný zabezpečiť Vami vybrané priestory alebo lokalitu, po prípade Vám ponúknuť najideálnejšie možnosti. Rezerváciu priestorov, odporúčame urobiť v predstihu aspoň 3- 6 mesiacov pred plánovaným termínom svadby.   Zákazníci si môžu vybrať z nepreberného množstva nádherných zámkov, sídiel, kostolov i reštaurácií.

Výber ubytovania - rezervácia

 

Ak máte svadbu v inom mieste či meste ako bývate a hostia tiež nie sú miestni, pribudne vám do zoznamu úloh ďalší bod. "Vyhľadať ubytovanie pre svadobných hostí." K dispozícii vám je široká ponuka rozličných miest, cez malé romantické penzióny až po veľké luxusné hotely. Rezerváciu priestorov, odporúčame urobiť v predstihu aspoň 3- 6 mesiacov pred plánovaným termínom svadby. 

Svadba pod holým nebom

 

Zvažujete svadbu vonku a to nielen pre svadobný obrad? Snívate o svadbe pod šírym nebom, ako to poznáte z amerických filmov?

Svadba sa môže konať v záhradných priestoroch v štýle garden party na terase alebo inom otvorenom priestranstve. V ponuke máme rozsiahlu ponuku party stanov na prenájom.

Zaistenie svadobných šiat, obrúčok a ďalších doplnkov

 

Výber svadobných šiat je príjemná, ale aj dosť základná záležitosť a preto si dáte určite na ich výbere a na výbere vhodných doplnkov dokonale záležať. Spolupracujeme z dobre zabehnutou sieťou svadobných agentúr. Pomôžeme vám vybrať si svadobné šaty tak, aby ste sa v nich cítili dobre a boli podľa vašich predstáv.

Ťažko si možno predstaviť svadby bez prstienkov. Snubné prstene majú dávnu tradíciu takmer na celom svete. Novomanželia si ich pri obrade navzájom navlečú ako symbol spojenia a potvrdenie sľubov. Nosia sa na prstenníku ľavej ruky, "bližšie k srdcu", na dôkaz lásky a vernosti. Taktiež spolupracujeme s kvalitnými zlatníctvami, ktoré Vám pomôžu vybrať prstienky podľa posledných módnych trendov a  hlavne Vašich predstáv a prianí.

Svadobné líčenie, účesy, kozmetika, nechtový dizajn

 

Vo svadobný deň si každá žena praje byť obzvlášť krásna. Chce byť nielen okúzľujúci, ale zároveň sa cítiť a pôsobiť prirodzene. K tomu  môže dopomôcť návšteva kaderníckeho a kozmetického salónu. V prípade, že nevyužijete služieb vizážistky, môžete využiť služieb kozmetičky, ktorá pripraví pleť pre váš dokonalý vzhľad. Môžete si vybrať od základného čistenia a prípravy pleti zo širokej ponuky masiek a zábalov, masáží atď. Kaderníčka vám samozrejme tiež poradí, aký účes bude pre vás najvhodnejší a upraví ho tak, aby vydržal po celý deň.

Dekoračná výzdoba

 

Samozrejmou službou k svadobnej oslave patrí  kompletná výzdoba, dekorácie pre interiér, exteriér a aj na svadobnú tabuľu. Ponúkame širokú škálu dekoračnej výzdoby a to interiérovej a tiež exteriérovej.  Naši dizajnéri Vám radi vytvoria návrh dizajnu dekorácie alebo radi poradia s návrhom,  výzdoby kostola...

Kvetinový servis a výzdoba

 

Na žiadnej svadbe nesmú chýbať kvety. Veľké množstvo kvetín pridá vašej slávnosti rozprávkovo romantickú atmosféru a prehĺbi neopakovateľný zážitok a estetický dojem. Aranžéri Vám a vytvoria nádhernú svadobné kyticu v katalógoch majú mnoho zaujímavých návrhov. Samozrejmosťou je kvetinová výzdoba interiéru, exteriéru,  svadobnej tabule, väzby pre zdobenie vozov, myrty, venčeky, kvety pre družičky i malú kytičku do klopy ženíchovho saka. Menšie kvety by mali mať aj dámske polovice rodičovských párov, svedkyňa, príp. babičky. Všetko samozrejme ladí so svadobnou kyticou.

Tlačoviny

 

Oficiálne pozvanie na svadbu sa zvyčajne vykonáva formou svadobného oznámenia doplneného pozvánkou. Ako pozvánky, tak aj svadobné oznámenia môžete buď vlastnoručne vytvoriť a použiť pri tom osobné motívy (napríklad rodinné fotografie) alebo ich nechať vytlačiť. V tomto prípade si budete môcť vybrať z katalógov. Samozrejme si môžete vybrať tiež menovky, jedálne lístky a alebo originálny darček, ktorý im zostane ako pamiatka na takto dôležitý deň. Originalite sa medze nekladú. Ponúkame kreativitu v oblasti grafických návrhov, výroby tlačovín aj reklamných predmetov.

Catering

 

Pomôže Vám so zariaďovaním hostiny  na ľubovoľnom mieste,  v ľubovoľnom čase. a zabezpečíme vám všetko potrebné. Nielen, že Vám zapožičiame jedálenské súpravy, obrusy a inventár, ale aj zrealizujeme prestretie svadobnej tabule a poskytneme  skúsený obslužný personálu. Po skončení slávnosti vykonáme upratovanie.

Cukrárenský servis, torta, koláče...

 

Aká by to bola svadobná hostina bez svadobnej torty a koláčov. Svadobná torta býva dnes často stredom hostiny. Má za sebou dlhú históriu ako symbol šťastia a plodnosti. Zákusky a koláče ktoré tvoria doplnok svadobného menu, môžete využiť aj ako poďakovanie svojim svadobným hosťom za ich účasť na svadobnej oslave či pomoc pri jej organizovaní, formou výslužky. Ponúkame kvalitné cukrárenské služby. Zverte prípravu svadobnej torty odborníkom.

Fotograf a video

 

Svadobný deň, sám o sebe, je určite nezabudnuteľným zážitkom, avšak umelecká fotografia alebo videozáznam pripomenie vám i vašim priateľom tento deň plný radosti a zábavy i nečakaných prekvapení. Preto pokiaľ ešte nemáte vybratého svojho fotografa, radi Vám odporučíme nami overeného profesionálneho fotografa a  s nim môžete aj využiť služby nášho kameramana s kvalitnou technikou.

Ozvučenie, Osvetlenie, Dj...

 

Kvalitná hudba, ktorá odprevadí váš svadobný obrad a tiež následné oslavy, je jedným z najdôležitejších prvkov svadobných príprav. Samotné osvetlenie zas dotvára čarovnú atmosféru zábavy. Oživí ju, príjemne naladí svadobčanov  a neskôr rozprúdi zábavu. Ponúkame kompletné profesionálne služby v oblasti ozvučenia, osvetlenia a vizualizácie spoločenských akcií aj s  odbornou obsluhou. Poradíme a objednáme Dj, kapelu... 

Svadobný web

 

Svadobné stránky sú ideálny spôsob, ako dať vedieť o svojej svadbe. Vďaka dostupnosti internetu šetrí čas snúbencom aj hosťom, vyhnete sa zbytočnej korešpondenciu a telefonátom. Svadobné weby sú obľúbené najmä pre možnosť detailnej informovanosti  o organizačných záležitostiach svadby: informácie o neveste a ženíchovi, svadobný harmonogram, ubytovanie, svadobné fotogaléria, kniha darov, zoznam hostí ... atď. Svadobný web Vám je možné vytvoriť aj po svadbe za účelom poďakovanie hosťom a zverejnenie fotografií.

Doprava a limuzína

 

Pri organizácii svadobného dňa je potrebné naplánovať aj jednotlivé presuny. Je dôležité si premyslieť, aká doprava, kedy a pre koľko svadobčanov bude potreba. Stále platí, že nevesta a ženích obvykle odchádzajú od oltára špeciálnym autom.

V prípade záujmu vám pomôžeme zabezpečiť dopravu pre Vašich hostí autami alebo autobusom. Pre mladomanželov je k dispozícii limuzína alebo svadobný  sane alebo kočiar.     

Spoločenský program

 

Svadba ako taká je už sama o sebe nezabudnuteľným zážitkom. Ak chcete ale tento zážitok znásobiť, môžete to dosiahnuť napríklad spestrením v podobe zábavného programu. Môže sa jednať o prekvapenie pre hostí, alebo naopak pre snúbencov, o špeciálnu spoločnú aktivitu alebo hru, ohňostroj, skrátka čokoľvek...

Zostavíme pre Vás jedinečný program na mieru.  Od vystúpenia hudobnej skupiny, sólového speváka až  po originálne zábavne vystúpenia. Splníme Vám aj tie najtajnejšie sny ...

Babysitting

 

Ste pozvaný na svadbu a potrebujete niekoho, kto sa postará o Vaše deti a ich zábavu ? Nechajte to na nás, zabavíme  Vaše deti. Naše opatrovateľky im vytvoria plnohodnotný program, vytvoríme im vlastný detský kútik zabezpečíme rôzne atrakcie, animácie, súťaže a vy sa môžete nerušene baviť.

Nezabudnúť

 

Nezabudnite prekvapiť partnera. Možno budete chcieť očariť a prekvapiť Vašu nastávajúcu alebo nastávajúceho nejakým príjemným prekvapením a urobiť tak dojem v ktorom sa utvrdíte  v predstave, že vy ste naozaj  jediný a pravý. Ak vám pomaly dochádzajú nápady, ako potešiť rôznymi príjemnými prekvapeniami, môžeme Vám nejaké ponúknuť a zrealizovať.

 

Prečo by ste nedali romanticky vyzdobiť interiér miestnosti, kde budete mať svadobnú noc, napríklad, dekoračnými kulisami, kvetinovou výzdobou alebo aranžovanými lupeňmi ruží na svadobnej posteli, voňavými sviečkami ...a pod.

 

Bojíte sa svadobných osláv, konkrétne tradičného prvého spoločného tanca? Strach a zábrany môžete prekonať absolvovaním tanečných kurzov. Vyberať Vám môžeme z rozmanitých ponúk, pre jednotlivé páry alebo skupiny, podľa druhov tanca a tak ďalej.

 

Stále častejším zvykom, ktorý sa týka svadobných darčekov a výslužiek je ich balenie do originálnych, mnohokrát ručne robených, darčekových krabičiek. Hosťom je môžete rozdávať pri odchode, alebo ich môžete umiestniť ku každému jednotlivému miestu pri svadobnom stole priamo ako súčasť dekorácie.

Ak máte záujem, napíšte si o cenovú kalkuláciu alebo sa informujte na tel. čísle:

E-mail:  mgprofi@mgprofi.sk   /   gonda@mgprofi.sk  Tel:  +421 915 827 032

bottom of page