top of page

CATERING

Catering je špecifická služba zákazníkom, väčšinou sa jedná o služby gastronomického charakteru, ktoré je možné realizovať na rôznom mieste v rôznom čase. Catering vieme zabezpečiť cez renomovanú cateringovú firmu s ktorou dlhodobo spolupracuje. Výsledkom spolupráce je veľké množstvo spokojných zákazníkov s rôznymi stupňami úrovne od jednoduchého grilovania až po luxusne prevedené švédske stoly alebo bankety.​

GASTROPodľa potreby zákazníka vieme detailne pripraviť rozpočet na jednotlivé akcie poradiť v množstve potrebných jedál a nápojov, zladenie chutí, doporučenie vína, rozmiestnenie stolov, dekorácií a pod. Máme množstvo vlastných receptov ak však zákazník potrebuje niečo výnimočné, podľa vlastných receptov zvyčajne nie je problém pripraviť jedlá aj podľa týchto požiadaviek.

PERSONÁLVieme zabezpečiť profesionálne kvalifikovaný personál, ktorý pôsobia v našich službách už viacero viacero rokov. Personál je kedykoľvek pripravený pomôcť zákazníkovi aj pri nepredvídateľných a kritických situáciách zaimprovizovať a tak zachrániť prípadný nezdar akcie.

Ak máte záujem, napíšte si o cenovú kalkuláciu alebo sa informujte na tel. čísle:

E-mail:  mgprofi@mgprofi.sk   /   gonda@mgprofi.sk  Tel:  +421 915 827 032

bottom of page